Home » Non classé » Şişme, Yüzme, Süs Havuzu Bakımı ve Yapımı

Şişme, Yüzme, Süs Havuzu Bakımı ve Yapımı

Şişme Havuzu Bakımı ve Yapımı

Mitler, ne başka bir yerde gözetim kullanmaya çalıştığınızda sorun ve hayal kırıklığı neden çabuk bir olguda doğru olabilir yorumlarınızı, yapmak ne olur, ama. Bu yapılacak karlar vardır çünkü mitler sürdürmek orada güçler olduğunu yardımcı olmuyor. Müşterilerimizin mümkün olan en iyi sucul yaşam ulaşmanıza yardımcı olmak için, bu hataların bazıları ışık tutmak için, parmaklarınızı işaret amacımız değildir. Biz mitlerin çoğu aslında iyi niyetli ama koruyan inanıyorum cahil danışmanlar, komşuları, online forumlarda “uzmanlar” ve balıkçı arkadaşları olarak. Bu ücretsiz tavsiyem bunun için ödenen her kuruşa değer aksiyom gider.

Muhtemelen en yıkıcı yanlış bir fikir, biz açık ve temiz bir su birikintisi tutmak için düşük güç temizleyiciler kullanma fikrini duydum. Bazı durumlarda, sazan, yayın balığı, bazı yayın balığı, sazan gibi balık ve olacaktır. Çoğu durumda, bu balıklar sizin gölet için büyük bir sorun vardır. Onlar biraz gölette organik çökellerin yükünü azaltacaktır olsa da, fiyat çok büyüktür. Bu Bulut / çamurlu su, doğal sedimanlar ve yılın kritik dönemlerinde oksijenin azalması mühürlü yosun bırakma toksinlerin büyümesini teşvik askıya sediman ve besin serbest sedimanlar balık kökü vardır. İstenmeyen balık tanıtan olmadan bunu ya zaten gölette mevcut kimyasal madde veya Ticaret bakteriler üzerinde bir servet harcamak çok daha kolay yolları vardır, gölet altındaki katmanın, organik (gübre) derinliğini azaltmak gerekiyorsa! Sen gölet veya entegre havalandırma besinleri alır yapısında, bakmak zorunda kalabilirsiniz. Bu tortuların ihlal ederse Kendisi havalandırma sorunlarına neden olabilir. Göl ve göletlerde de havalandırma ek maliyet gerekmez geliştirilmiştir.

Yüzme Havuzu Bakımı ve Yapımı

Biz efsane diyoruz zaman ilginç bir aksiyomu var. Gölet inşaat Birçok büyük yayınlar en aza indirmek ve bir göl veya gölet alarak önlemek için gölet su bitkileri serin bir gölet oluşturmak için tavsiye edilir. O kötü tasarlanmış havuzlarda iyi bir fikir olmasına rağmen, gölet ve göllerde bir efsane, bizim biyologlar tarafından geliştirilen. Küçük vejetasyon bölgeleri aslında gölet ve göllerde bazı çok büyük kupa balık üretmesine yardımcı ve tasarımcı su ekolojisi karmaşık bir bilgi birikimine sahiptir.

Biz defalarca ifadeleri çok daha az bakım gerektiren havuzları pahalı sentetik kaplı olarak kolay alt zemin havuzları, üretmek aksine, biz kendi yöntemleri geliştirmişlerdir trouble.To arazi arka plan havuzları iddia “Internet” uzmanlar, bkz. Havzanın Hatta bizim berrak suları toprak havuzları bulunmaktadır. Bu insanlar bir şeffaf plastik kaplama olmadan bir gölet inşa etmek için nasıl bilmiyorum söyleyebiliriz, daha spesifik olmak gerekirse, biz her gün bizim felsefe gibi, biz çevre ile çalışıyoruz, bizim hedeflere ulaşmak için yapmak Bu kullanılan doğal kil içerir Projelerimizin çoğunda ..

Belki doğal bir gölet habitat yönetimi çevreye karşı kuluçka büyük mitler en az sezgisel. Bu benzerlik, sizin gölet ya da göl yönetmek yolda biter bu nerede, balık büyük olasılıkla bir inkübatör içinde yetiştirilmiştir doğrudur. Onlar kuluçkahane sanki biyologlar, göletler ve gölleri yönetmek iddia Bazı insanlar. Genellikle yolun her aşamasında çok fazla para ve çevre kontrolünü harcama sonunda. Kuluçkahane vahşi tip iyi anlamına gelmez olarak kontrollü bir ortamda çalışmak Yöntemler çok daha karmaşık bir ortamdır. Bizim deneyde, biz kuluçkahanede örnekleri öğrenilen ilkelerin bazılarını kullanmak, ama biz vahşi kullanım için bunları değiştirdi. Adil olmak gerekirse, bir inkübatör tüm hayatı çalıştı birisi planlamak ve sizin için doğal bir yaşam alanı tasarlamak mümkün bekleyemezsiniz. Eğer istediğin buysa Ancak, güzel kuluçkahane tasarımı mümkün olacaktır.

Süs Havuzu Bakımı ve Yapımı

 

Eğer göle bakteri gibi şeyler yapmak istiyorum biyologlar için konuşmak, onlar sucul habitat fonksiyonları nasıl biri tam resmi anlamıyorum bizim görüşümüz. Biz, bu yöntemleri kullanmak düzgün Süs Havuzu Bakımı ve Yapımı çalışması için yaşam alanı yeniden düşünmek insanları geri gitti. Bu nedenle, müşterilerimizin tasarruf ve daha iyi bir yaşam ortamı ile sonuna kadar.

Gerçek şu ki Donaldson alabalık gibi bu yüksek kuluçka “süper alabalık”? 1900’lerin Dr. Lauren Donaldson gökkuşağı alabalığı onun bütün balık çiftlikleri ve kuluçkahanelerinde geliştirmek gıda balık endüstrisi için özel olarak geliştirdi. Sonuç alabalık Donaldson, ya da daha özel olarak, Donaldson alabalıkların bir zorlanma oldu. Bu balıklar, dünya çapında bir şaşırtıcı balıkçılık üretilmektedir. Yine, bu vahşi alabalık çiftlikleri ve yaşam tarımsal göletler değildir olduğunu. Bir biyolog anlamak gerekmez kuluçkahanede karşı vahşi farklılıklar vardır.

Eğer kendini vahşi alabalık Donaldson durumlar için yaşam kalitesini öven biyolog balıkçılık sektöründeki çağıran birisi duyarsanız, biz Donaldson alabalık vahşi balık için büyük olması gerekiyordu neden isteyin öneririz. Doğada, alabalık Donaldson nadiren gezegende alabalık sürece yaban hayatı yaşam için seçildi balık ile yarışırlar. Biz yabani balık türlerinin en iyi nerede balık habitatı katkıda biyologların yeterlilik sorgulamaya eğilimindedir. Tabii ki, bu sadece onlara Donaldson alabalık kuluçkahane satmak olabilir. Biyologlar, ya da biyoloji olarak kuluçkahane şunlardır: Bu soruyu akla getiriyor? Sadece su birikintisi veya kötü tasarlanmış gölde büyük balık almak için hızlı bir düzeltme arıyorsanız Öte yandan, ucuz balık bu ihtiyacı dolduracaktır. Senin göl besleme yoluyla bir kuluçka olmaz Ama eğer, performans, dayanıklılık ve kendi kaliteli bir şey beklemeyin.

Gölün kaliteli balık yiyecek bir sürü üretir. Eğer kuluçkahane alabalık göl balık yemi satan koyarsanız, vb Tabii ki, bazı yem balık ile gölün birkaç kez saklamak asla, onlar muhtemelen yem balık ile göl koymak öneririz edeceğiz.

Çok derinden onlar efsanevi durumunu yaklaşıyor ki köklü bazı mitler vardır. En iyi örneklerden biri alabalık “Kamloops” dir. Bu tartışmanın tarihi birkaç sayfa alabilir. Şu anda, biz tarih mühür olacak. Kamloops aslında British Columbia iç küçük bir kasabadır. Ortalarında 1800’lerin öncü çevreleyen sularda bu göllerin ve göletlerde alabalık dikti kadar balık çorak olan bölgede birçok küçük göl vardır. bu balıkların ilk nesil Titanik boyutu artmıştır. Balık On yirmi sekiz lira gibi Gölü Paul gibi efsanevi göller, kaydedilmiştir. Bu, herhangi bir boyut için büyük bir gökkuşağı alabalığı su birikintisi olduğunu! Türlerin hisse çıkarma, sürekli ilk balık döndürüldüğünü sonra alabalık “Kamloops” boyutu alabalık kuzenleri kalan boyutunu azaltmak için. benzetmesi burada boş bir balo salonunda ilk adam. Orada yiyecek bolluğu, ama plaka çok yemek yapamam.

Orada Kamloops adının durumu hak M.Ö. içinde alabalıkların bazı stokları aslında, ama bu balıklar nadirdir. Muhtemelen, Kootenay Lake bu balıkların en ünlü canlı Payları Gerrard gökkuşağı alabalığı. Onlar, berrak, soğuk su ve Kokanee derin buzul gölleri gelişti avlarını beyan ederiz. Bu balıklar devasa boyutu ulaşabilirsiniz: 30’dan fazla kitap gibi British Columbia Kootenay Gölü ve Lake Pend Oreille, Idaho gibi alanlarda. Bu gölet ??? Bu gölet oldukça doğru bir açıklama değil, Gerrards sizin için alabalık stok değil.

“Ama adam bana kuluçkahane balık Kamloops alabalık anlattı!” Ne marka olursa o onları aramak istiyor. Kamloops alabalık tarihinin en kötüye isim olabilir adı. Bu balıklar Gerrard olarak stok olmasına rağmen, birçok nesiller için inkübatörlerde vardı, onlar gölet alabalık gibi vahşi yaşam onların üst performans potansiyelini kaybetti. Yerel Kuluçkahanede “Kamloops” iki ya da üç yıl yumurtlama varsa, bunlar çoğu balık stoklarının her alabalık kuluçkahane aynıdır. Yerel suları için en iyi üreten alabalık kuluçkahanelerin çeşitli stokları vardır. Nereye Gölü için en iyi bu stokların hangi dikte olacak. Dikkatli olun, son süper geliştirilen alabalık kuluçka satılacak değil. Bu balıklar aslında kuluçka için geliştirilmiştir. Onlar bir kuluçka iyi yaparsanız, büyük olasılıkla, onlar yapmak ve vahşi olmayacak. Mümkün yabani alabalık yaşam değil, bir inkübatör balık kılan özelliklerden farklı bir dizi vardır.

Şimdi, bir alabalık çiftliğinin kapıyı yenerek önce, ben bir an için düşünün. Sahibi muhtemelen başka birinden inkübatör yumurta aldım. O satıyor alabalık stokunun tam kökenlerini anlamak için yüksek genetik laboratuar teknikleri vardır. Müvekkillerine muhtemelen onu ilk alabalık Kamloops kurtarmak için yalvardı. Tedarikçiler sadece onlar için ne sordu halkı verir.

“Ama Kamloops alabalık gelen somon bir sürü duydum.” “Büyük” göreceli bir terimdir. British Columbia kuzey kesiminde nehir yaşayan bazı çok büyük gökkuşağı alabalık bulunmaktadır. Senin Kamloops İster bu genetik stokları var? Bir kelime, hayır! İstemci son zamanlarda bize geldi ve doğu kıyısında çok büyük Kamloops gökkuşağı alabalığı yerde olduğunu anlattı. O, bu balıklar £ 8 var olduğunu söyledi. Biz kış gökyüzünde bu balık stoklarının gökkuşağı alabalığı daha sonra ise onlar büyüklük fazla 12 £ olacağını belirtti. British Columbia iç ve Pacific Northwest Gökkuşağı alabalığı Redband grubu (Oncorhynchus mykiss gairdneri) bulunmaktadır. Onlar yaz somon kızak. Onları büyük boyutlara ulaşmasını sağlayan, denizde fazla altı ay harcamak Kış terim Steelhead gökkuşağı kıyı gökkuşağı alabalığı (Oncorhynchus mykiss irideus). 8 £ steelhead çoğu insan deneyimi güzel bir balık, yani efsaneler koruyan görebilirsiniz.

Peki sizin gölet alabalık için en iyi alabilirim? Bu balıkların geçmişi bilmek ve yerel kreş doğru soruları sormak gerekir.

Benim yerli olmayan bitkiler ve hayvanlar benim pelvis kaçış olmaz – yoksa bunlar? Birçok kişi suların arasında doğrudan bağlantı varken çevre, yerel olmayan bitkiler ve onların göletlerde balık tutmak korunmaktadır inanıyorum. Bu, şu anda bizim vahşi yaşam alanlarını, doğal bitki ve hayvanları zarar bir çok tehlikeli bir fikir. Bütün göller gibi su sümbülü ve papağan tüylerinden olarak bitkilerin dikkatsiz giriş tarafından tahrip edilmiştir.

Kışın ölür, çünkü sıcak bir iklim bitkileri asla soğuk bölgeleri işgal olduğunu Yanılgısı arkadaşı fikir. Biz şahsen bu tür papağan tüyler olarak bitki örtüsü, daha önce bu bitki için çok soğuk kabul edildi bölgeleri istila bakın. Bitkiler kurmak ve biz hazırız daha hızlı gelişir. Sonuç birkaç yıl önce orada büyük bir sorun vardır. Evinizde gelişmek yerli bitki ve balık geniş bir yelpazede bulunmaktadır. Eğer balık ve bitkiler süs havuzu yapımı satan birisiyle konuşmak dikkatli olun. Bitki yerli ya da istilacı ise herhangi bir fikir olmayabilir.

Birçok kişi doğrudan bağlantı Sucul doğal sularda kendi balık havuzları varsa onların balık bırakabilirsiniz inanmıyorum. Bu tüyler ördek bulunan zaman balık yumurta forma altında uçabilir ne kadar şaşırtıcı. Balıkçıllar ve Osprey balık çekmek ve uçuş kayıp vakaları da vardır. Daha sonra birkaç yıl içinde, nehir yerleşmek için istenmeyen balık bir yeri vardır, bu balıklar birkaç mil nehrin en sularda görünür. Bu yerleşim bu mekanizmaların olduğunu hayal etmek zor, ama onlar var. Bu soruna katkıda etmeyiniz.

Biz nedeniyle suya müşterilerimize tahrip faaliyetlerin mahkemeye sorumsuz sahipleri getiren insanlar için çalışmak. Çitin üzerinden gölet invaziv Avrasya su Binbiryaprak ve papağan tüy dikim gibi basit eylemlerden sorumlu olacak ve göl değerli birisi koştu olabilir anlaşmazlıkların bu dönemde farkında olun. Bu size zarar veremez bilmiyorum durumdur. Eğer gölet Stok Bitkiler Balık olarak dağıtmak, ama çok daha hızlı! İşte papağan tüy yayılması Kuzey Carolina cahil ya da kayıtsız gölet “profesyoneller” satılıyor açıklayan ilginç bir sayfadır. Gölün inşaat kalitesine yatırım İnsanlar sularını korumak için muhtemeldir.

Kuzey Amerika ve hayvanlarda sucul invaziv bitkiler hakkında daha fazla bilgi için sucul istilacı türler göz atın. Biz inşa milli listeye dikkat edin.

Bu konuda da, birçok kişi aslında işgalciler taşımak inanıyorum birçok bitki vardır. Diğerleri daha elverişli ise bazı bitkilerin yerli halkı zarar.

Su teresi (Rorippa nasturtium-Aquaticum) yüz yıl önce Avrupa’yı işgal etti. O kıtanın en tehlikeli bitki olmamasına rağmen, o doğal bitki örtüsü taşındı. Eğer bakış estetik açıdan bu bitki ilgileniyorsanız, ironi, bu niş uyan yerli bitkileri çok daha cazip olmasıdır.
Sarı Süsen (İris pseudacorus) su teresi o, benzer bir durumda olan. Yine, Iris nitelikli kreş bulunabilir daha çekici yerli vardır.
Su nane (Mentha Aquatica) muhtemelen hasar çok yapmak zamanı değil işgalci vardır. Birçok yerel darphane en iyi seçimdir, hangi vardır.
Eğer su yerli türler ile ilgileniyorsanız, biz bilgi ve fotoğraflar için Tarım Bakanlığı bitkinin temel verilerle başlamak öneriyorum. İstediğiniz bitkiler bulduktan sonra, biz bitkiler sitenizde en çalışmak ve başka türlü sunabilmek için yerli bitkiler bilir tam kreş, bağlantı kurmanızı öneririz. Bizim beklentileri doğrultusunda nitelikli Kreş, gerçek profesyoneller olarak değil, amatör kaynaklarımız sayfasında bulunabilir “profesyonel” döndü.

Çeşitli mitler ve havuz balığı

Bu çoğu insan için küçük bir sorun, ama bir kupa büyüklüğünde balık isteyenler için önemli olabilir: Balık Fins inkübasyon esas onlara ısırma diğer balık yardımı ile yapılır. Havuzun beton duvarlar satın en zararlı kuluçkahane balık. Nedense, bu özel çalışmanın fikri yaygındır. Birinin havuz duvar veya kanal suçlamaya çalışıyorlar karşılaşırsanız, bu konuda sorabilirsiniz. Büyük olasılıkla, dikkatle, aslında olur onların balık bu ne gözlemlemek yok.

Balık kalabalık, onlar vurgulamak ve saldırgan olurlar. Cevap diğer kanadı boğmaya. Onların yaşam inşaatı önemli bir faktör değildir, stres tahliye olduğunu. Yeterince yüzgeçleri ile Balık sonunda bastırıldı ölür. Bu balık kuluçka alırken avantajlı olarak kullanılabilir. En iyi kaburga ile balık seçin. Onlar güçlü balıklardır. Balık bir kuluçka hayata iyi bir başlangıç ​​olsun, onlar daha uzun yaşamak ve gölette büyüyecek. Onlar da su sağlayan, onları görmek için yeterince açıktır, göle çok daha iyi bakacağız.


Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *